Ca' Del Pittore Terrace

  • 90 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny
  • 5 hostů
  • 3 postele

Apartmán Ca' Del Pittore Terrace o rozloze 90 m² se nachází ve čtvrti Castello 5 minut chůze od Libraria Aqua Alta a pojme až 5 hostů. Tento apartmán s výhledem na město zahrnuje 2 ložnic, 2 koupelen a kompletní kuchyni.

Tento příjemný apartmán nabízí příjemné pokoje.

Hlavní umístění přibližně 15 minut chůze od vlakového nádraží Stazione Venezia Santa Lucia umožňuje přístup do Most vzdechů. Sbírka Peggy Guggenheimové je 10 minut jízdy autem od tohoto příjemného apartmánu. Dal Moro's Fresh Pasta to Go, nabízející speciality italské kuchyně, je jen asi 600 metrů daleko. Letiště Letiste Benatky - Marco Polo je vzdáleno 5 km od apartmánu.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Ca' Del Pittore Terrace Benátky
Vista Canale
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vista Canale

9.8
Skvělý 58 recenzí
6 m od ubytování
USD 226 USD 203
za noc
Guesthost - Elegant Apartment Near Piazza San Marco
Cena pouze pro mobilní zařízení

Guesthost - Elegant Apartment Near Piazza San Marco

9.7
Skvělý 18 recenzí
6 m od ubytování
USD 487 USD 438
za noc
Severo - Locappart
Cena pouze pro mobilní zařízení

Severo - Locappart

8.0
Velmi dobrý 27 recenzí
90 m od ubytování
USD 224 USD 202
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,9 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek
    • Nákupní služba

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Hlídání dětí/ Péče o děti

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence027042LOC09248,IT027042C26TGRTG6J
    Často kladené otázky
    • Kde je tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán umístěn?
      Tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán se nachází v blízkosti Benátský arzenál.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán patří mimo jiné Santa Maria della Salute, Bezcelní obchod T Fondaco Dei Tedeschi, Libraria Aqua Alta.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Ca' Del Pittore Terrace?
      Cena pronájmu apartmán Ca' Del Pittore Terrace je 801 €.
    • Jaké způsoby platby tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán akceptuje?
      Tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
      • Maestro
    • Nabízí toto příjemné ubytování internet?
      Ano, toto příjemné ubytování nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán?
      Tento příjemný apartmán Ca' Del Pittore Terrace apartmán má celkovou výměru 90 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,9 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Ca' Del Pittore Terrace Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít